Into the Wild - regie/script Sean Penn











Viva las Vegas met Elvis

De Klompenboom (l'albero degli zoccoli)

The Dark Knight met Heath Ledger

Lust for Life met Kirk Douglas als Van Gogh

Safe met Julianne Moore

Performance met de beeldschone Mick Jagger


Beterschap! en zieken jullie maar lekker goed uit
BeantwoordenVerwijderenIn to the wild: zo mooi, maar wat een akelig einde.. (ik ben toch een pietsie meer van de happy ends)
BeantwoordenVerwijderenAls jullie nog niet helemaal beter zijn: beterschap!
Uhm... Knofje haalt de woorden uit mijn mond! Ik wilde precies~ongeveer hetzelfde zeggen!
BeantwoordenVerwijderenDit meen je niet zoveel???
BeantwoordenVerwijderenInto the wild is een prachtige film...
Ziek en toch wel fijne filmpjes, hopelijk hielpen ze een beetje. Knufje voor jullie allemaal!
BeantwoordenVerwijderenNou zeg dat wel.. Jemig wat veel films! Nu moet je echt wel vierkante ogen hebben? Wel alweer wat beter? Hoop het!
BeantwoordenVerwijderenAls jullie nu eens echt heel ziek zijn, denk dan eens aan "novecento". Duurt zo'n dikke vijf uur, laat je genieten van schoonheid en slikken van droefenis en wreedheid.
BeantwoordenVerwijderenals ik mag kiezen dan wil ik ook zo ziek zijn, ...maar liever niet.
BeantwoordenVerwijderengoh, wanneer heb ik voor het laatst eigenlijk een goede film gezien?
Wauw: 4 van de 7 heb ik niet gezien...
BeantwoordenVerwijderen(Nu weer beter, jullie?)
Eej, maar als je ziek bent moet je wel een beetje slapen, hoor, niet een filmmarathon gaan houden!
BeantwoordenVerwijderenMaar goed, als je dan toch bezig bent moet je ook nog maar even Rock 'n Roll Circus van the Rolling Stones kijken om nog even in hogere Mick sferen te blijven.
http://www.youtube.com/watch?v=TPPm4NaHk_g&hl=nl
Excellent taste my dear ;-)
BeantwoordenVerwijderenAch griep met dit heerlijke weer, dat is niet eerlijk. Beterschap.
BeantwoordenVerwijderenO wat heerlijk zoveel films, Into de wild , voor mij wel DE film van de laatste tijd .
BeantwoordenVerwijderenThe dark knight is favo bij Rens , onze 14 jarige ;-)
Dan is ziek zijn lekker he , de klompenboom lijkt me mooi , ga ik eens opzoeken
Ik hoop dat jullie inmiddels weer wat beter zijn.
Knufffffffffffffffffff
Jeetje, dat zijn veel films tijdens een griepaanval :D
BeantwoordenVerwijderenIk kan meestal amper uit mn ogen kijken als ik griep heb, dus laat staan dat ik zoveel films zou kunnen kijken.
Beterschap voor als t nog niet helemaal over is, t griepie, enne.....thanks voor de filmtitels, zitten er n paar bij die ik nog niet gezien heb, dus die kunnen mooi op mn lijstje van -wat wil ik nog eens zien-
zou ze allemaal zo willen zien - zelfs Into the wild... - maar Batman.... Heb er nog nachtmerries van. In de bios gezien, omdat Be kind Rewind een uur later zou starten, maar ik had het wachten er achteraf gezien heel graag voor over gehad...
BeantwoordenVerwijderenBeterschap, aan alle zieke Rotjes!!!!
Ach.. Into the Wild. Prachtig prachtig.
BeantwoordenVerwijderenHoe was Heath eigenlijk? Die wil ik nog wel zien.
@ Ton; Jan heeft Novocento klaar gelegd, hij is morgen vrij dus...storten we ons op 5 uur droefenis, wreedheid en schoonheid
BeantwoordenVerwijderen@ Mus; schande 'wanneer heb ik voor het laatst een goede film gezien?' daar maak je tijd voor ;-)
Wij kijken geen tv en zappen niet een avondje lukraak weg maar zien wel de mooiste films. Iedere avond één (of een halve)
@ Sanneke; beste medicijn is toch film kijken ;-) Mick's Circus staat genoteerd om door te geven aan de hoofd filmkoper (als hij hem niet al heeft)
@ Suzy (en Daniela) Heath was brrr eng maar zo ontzettend goed, hij maakt de film, is de film.
Dank voor alle beterschappen!
Eens zien wat ik vanavond in de dvd schuif....
wij hebben het deze middag aan de graeenpeace-eettafel nog gehad over "into the wild". Wat een oen eigenlijk die gast, 30km verder was er een kabelbaan om de rivier over te geraken... Wij hebben ook geen tv, en kijken dus ook alleen de door ons geselecteerde films. Gisteren keken wij naar Jamón Jamón. Spaans geflipt. Met de wondermooie (aaah!) maar nogal gladde Javier Bardem. Heb er even over gedaan om hem wondermooi te vinden (was niet makkelijk na "no country for old men"), maar ben nu helemaal verkocht!
BeantwoordenVerwijderenIk wilde al schrijven hen je no country al gezien :-) brr
BeantwoordenVerwijderenJamon moeten we nog zien!
Heerlijk, he, zo je eigen bios, en geen nare reclame tussendoor.
Man wat win je een tijd zonder TV.
Wat een drama, op 30 km een kabelbaan, je moederhart bloedt ook, he, want wat een goed joch maar wat een tragisch einde.
ja het is inderdaad een grote schande... en dat terwijl wij ook geen tv meer kijken! zit nu te veel achter apple waarschijnlijk.
BeantwoordenVerwijderenen nu ga ik mezelf eens een hartig woordje toespreken!
Dat zijn veel films zeg! Into the wild moet ik nog gaan zien. The dark knight zag ik 40,6 weken zwanger. Mister T. bleef van angst nog ruim een week zitten. Wàt een enge film. En ja, Heath draagt en maakt de film.
BeantwoordenVerwijderen-gaat in een hoekje zitten janken om Heath-
Weer helemaal beter?
Hier sluimert het nog voort.
Helaas.
heb je "before night falls" gezien??
BeantwoordenVerwijderen@ Mus; het appeltje lust ook graag een dvdtje ;-)
BeantwoordenVerwijderen@ Joeltje; op de holtes na weer beter, dus puffen we maar weer zoutoplossing, blegh
@ vermiljoen; nee, maar net we de trailer! Dank voor de tip, die moet ik zien, want ook nog Johnny Depp!
@ Vermiljoen; we gaan nu Before night falls kijken. De Lange Zanger had de dvd gewoon al voor me gekocht!
BeantwoordenVerwijderenah, ik jaloers!
BeantwoordenVerwijderenWas prachtig, Before Night falls, indrukwekkend.
BeantwoordenVerwijderen