Such a pretty face, Such a pretty dress, Such a pretty smile,Such a pretty you, ok geen jurk, maar je begrijpt het idee ;) (ben zelf ook doorgegaan met bijhouden, zo leuk)
Misschien naast het moederschap (hoe serieus klinkt dat!?), de freubel, de studie, de blog etc. een modellencarriere overwegen? Wat een fotogenieke knapperd bende gij!
*zoblozerdebloos* Ineens een heel ijdel blogje ;-) maar ik vind het altijd zo leuk om te zien wat anderen dragen en dat ik over 20 jaar weer eens op deze kiekjes stuit en een 'droeg ik daaaat?' of Elvis die hebberig vraagt of ik nog het een enader op zolder heb, zoals ik wel eens aan mijn moeder vraag als ik oude foto boeken bekijk.
dus, ja leuk he Anna?
@ Tolliez; de studie is om 1001 redenen toch niet doorgegaan, vooral de niet haalbaar en bepaald niet realistisch maar er komen andere leuke dingen en cursussen voor in de plaats, dus het geeft niets
@ Belinda; het bandje is van H&M maar de vilten bloem maakte ik er zelf op
@ Greetje, nee het hesje maakte ik niet zelf en de heerlijke blouse vond ik in de toko (of all places) er zitten ook heel mooie cocosnotenknoopjes op
@ Belinda: ik maakte het haarbandje toen ik besloot voor lange haren te gaan, kijk http://maandagdaandag.blogspot.com/2009/02/dromend-van-lang-lokken.html
Haarbandje, wil ik ook, net als mutsen, geknoopte sjaaltjes, diademen, tiara's, baretjes en wat zo meer. Maarja, ik heb heel kort haar en geen hoofd (heb ik wel, maar staat niet bedoel ik) voor al die leuke dingen. Dus daarom maar broches. Jammer van de studie. Wel begrijpelijk.
deze Daan draagt dat dus niet... en is stinkend jaloers op Andere Daan's figuurtje...
BeantwoordenVerwijderenziet er leuk uit, met al die sjaals en haarbanden en zo... Wooly-bully...
dat over dat figuurtje moet inderdaad gezegd worden :) verder deel ik je liefde voor wol & vriendjes :P
BeantwoordenVerwijderenOO gisteren had je echt heel mooie kleren aan , ik ben dol op zulke kleertjes , al heet dat in mijn maat toch meer Kleren ;-)
BeantwoordenVerwijderenlekker stuk die daan!
BeantwoordenVerwijderenSuch a pretty face, Such a pretty dress, Such a pretty smile,Such a pretty you, ok geen jurk, maar je begrijpt het idee ;) (ben zelf ook doorgegaan met bijhouden, zo leuk)
BeantwoordenVerwijderenMisschien naast het moederschap (hoe serieus klinkt dat!?), de freubel, de studie, de blog etc. een modellencarriere overwegen? Wat een fotogenieke knapperd bende gij!
BeantwoordenVerwijderenPRACHTIG mens!
BeantwoordenVerwijderenen wat is je haar cool, met die (zelfgemaakte?) bloemetjesband.
BeantwoordenVerwijderenMOOI Daan en dat hesje........zelf gemaakt ?
BeantwoordenVerwijderenEn die zwarte blouse.......die wil ik ook wel :)
I love all the chunky, colorful knits! Fabulous!
BeantwoordenVerwijderen*zoblozerdebloos*
BeantwoordenVerwijderenIneens een heel ijdel blogje ;-) maar ik vind het altijd zo leuk om te zien wat anderen dragen en dat ik over 20 jaar weer eens op deze kiekjes stuit en een 'droeg ik daaaat?' of Elvis die hebberig vraagt of ik nog het een enader op zolder heb, zoals ik wel eens aan mijn moeder vraag als ik oude foto boeken bekijk.
dus, ja leuk he Anna?
@ Tolliez; de studie is om 1001 redenen toch niet doorgegaan, vooral de niet haalbaar en bepaald niet realistisch maar er komen andere leuke dingen en cursussen voor in de plaats, dus het geeft niets
@ Belinda; het bandje is van H&M maar de vilten bloem maakte ik er zelf op
@ Greetje, nee het hesje maakte ik niet zelf en de heerlijke blouse vond ik in de toko (of all places) er zitten ook heel mooie cocosnotenknoopjes op
@ Belinda: ik maakte het haarbandje toen ik besloot voor lange haren te gaan, kijk http://maandagdaandag.blogspot.com/2009/02/dromend-van-lang-lokken.html
BeantwoordenVerwijderengrappig zo'n blog, haha
i love woolLove
BeantwoordenVerwijderenlove :)
aaah en wil nog steeds naar dat winkeltje in boz
Mooi!
BeantwoordenVerwijderenik ben erg van de spijkerbroek met blouse. goeie broek!!
Haarbandje, wil ik ook, net als mutsen, geknoopte sjaaltjes, diademen, tiara's, baretjes en wat zo meer. Maarja, ik heb heel kort haar en geen hoofd (heb ik wel, maar staat niet bedoel ik) voor al die leuke dingen. Dus daarom maar broches.
BeantwoordenVerwijderenJammer van de studie. Wel begrijpelijk.
Ik vind jouw met opgestoken lanh haar leuk!!!
BeantwoordenVerwijderenX Maureen
Erg leuk - je ziet er fabulous uit ... dank je om te delen !!!
BeantwoordenVerwijderenOnly HUGELY jealous! We're up to our eyeballs in summer and I'm desperate for anything knitty...
BeantwoordenVerwijderenoh haarbanden zijn zo leuk, maar ik krijg daar alitjd zo plakkerig haar van
BeantwoordenVerwijderendaan wears awesome stuff. especially that vest, very cool and warm looking :)
BeantwoordenVerwijderen