Jee Daan wat ziet dat er allemaal weer heerlijk uit! Wat is dat toch, dat dagelijkse dingen bij jou zo aantrekkelijk zijn. Je hebt een talent om de mooie kanten van het leven te laten zien! KUS
daan wat een heerlijke gezinsfoto's weer. dat briefje is geweldig. mees heeft sinds kort een haakje aan zijn deur waar ook elke keer weer andere briefjes aan hangen. zo leuk. wat is maantje piet toch een lieverd in haar mooie wagen. knap meisje. en ik hou zo van die mooie oude spullen. ik zou zo een dagje komen aanschuiven om te komen meegenieten. het lijkt wel altijd fijn in het rothuis..
Prachtige serie kijkje-achter-de-schermen-van....fijn he dat heerlijke zomertijd-weer....vind je het niet bijzonder fijn dat je mag genieten van al die verschillende leeftijden kinderen met ieder hun eigen mooiigheid? kus!
Zoals altijd Daan;Geweldige foto's Ik heb ook foto's voor jou van Thijmen Elijan, vanmorgen om 7.00 uur geboren met de keizersnede.Stuur je me alsjeblieft e e-mailadres? Liefs Tante Edith
Superfoto's! Maar dat briefje is echt heel goed! :)
BeantwoordenVerwijderenxoxox
Heerlijke foto's, het lijkt me erg gezellig bij jullie!!
BeantwoordenVerwijderenJee Daan wat ziet dat er allemaal weer heerlijk uit! Wat is dat toch, dat dagelijkse dingen bij jou zo aantrekkelijk zijn. Je hebt een talent om de mooie kanten van het leven te laten zien!
BeantwoordenVerwijderenKUS
Ik stel voor dat je dat briefje voortaan op de achterdeur plakt...
BeantwoordenVerwijderenGezellige boel Daan!
BeantwoordenVerwijderenhaha, dat briefje, geweldig!
BeantwoordenVerwijderenoch, die elvis is goed! Is iemand mee gaan opruimen met haar?
BeantwoordenVerwijderenen de vuile voetjes van wolf op de tuinfoto...
Heerlijk begin van de lente!
x
Wat zal ik hier weer eens opzeggen.
BeantwoordenVerwijderenMooie foto's weer.
Maar wat is foto 3 ?
Mooie foto's!
BeantwoordenVerwijderenIk zie een bouwvakkersspleet! ;) Ik vind Maantje Piet ook zo lief!
BeantwoordenVerwijderenHa, dat briefje! Ik zou zelfs niet meer naar binnen durven om te helpen.
BeantwoordenVerwijderenEn de bilspleet. :-D
daan wat een heerlijke gezinsfoto's weer.
BeantwoordenVerwijderendat briefje is geweldig. mees heeft sinds kort een haakje aan zijn deur waar ook elke keer weer andere briefjes aan hangen. zo leuk.
wat is maantje piet toch een lieverd in haar mooie wagen. knap meisje. en ik hou zo van die mooie oude spullen. ik zou zo een dagje komen aanschuiven om te komen meegenieten. het lijkt wel altijd fijn in het rothuis..
Prachtige serie kijkje-achter-de-schermen-van....fijn he dat heerlijke zomertijd-weer....vind je het niet bijzonder fijn dat je mag genieten van al die verschillende leeftijden kinderen met ieder hun eigen mooiigheid?
BeantwoordenVerwijderenkus!
Zoals altijd Daan;Geweldige foto's Ik heb ook foto's voor jou van Thijmen Elijan, vanmorgen om 7.00 uur geboren met de keizersnede.Stuur je me alsjeblieft e e-mailadres?
BeantwoordenVerwijderenLiefs Tante Edith
Dat briefje is te leuk :)
BeantwoordenVerwijderenMooi gezin, fijne plaatjes!
Ohhh, doe mij ook zo'n geconcentreerde opruimbui! Zou goed van pas komen.
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend -x-